Rekomendowany przez Autorespondery.pl

4stars

Aweber – najczęściej rekomendowany globalny autoresponder

Aweber jest światowym liderem e-mail marketingu. Na wielu rynkach autoresponder znaczy Aweber. Autorespondery.pl rekomendują swoim użytkownikom rozwiązania Aweber.

00000


0 - ocena użytkowników

4stars


Ocena

Światowy lider, który swoje uznanie zdobył jakością i intuicyjnością rozwiązania. Dla wielu fachowców z dziedziny e-mail marketingu na świecie autoresponder znaczy Aweber. Wzorzec.

Mercedes wśród autoresponderów

Aweber to taki mercedes wśród autoresponderów – może nie przesadza z ilością features, ale łatwo się z niego korzysta i zawsze działa. Stąd na wielu rynkach autoresponder znaczy Aweber.

Zalety

Autoresponder

Przewaga Aweber tkwi właśnie w funkcjach czystego autorespondera. W zasadzie cały sens e-mail marketingu sprowadza się do tego, aby dostarczać automatycznie klientom spersonalizowane wiadomości we właściwym czasie. Takie, wyjątkowo ważne funkcjonalności jak wysyłka wiadomości do klienta, który zapisał się na naszą listę mailingową, i ew. wysyłka kolejnych follow upów jest w Aweber realizowane na najwyższym poziomie funkcjonalności i co najważniejsze wygody. Wszystko to raz ustawione dzieje się samo, tym samym ty możesz zająć się innymi, mniej automatycznymi aspektami marketingu online.

Aweber umożliwia ci przygotowanie gotowych e-maili do wysyłki swoim klientom na różnych etapach ich obsługi. Do tego możesz wykorzystać ponad 150 gotowych template’ów.

Na poziomie funkcji autorespondera Aweber nie ma sobie równych.

Bazy wiedzy, webinary, doskonały support

Jeśli jesteś początkującym e-mail marketerem, szybko zauważysz jak wiele cennej wiedzy masz udostępnionej przez Aweber. A jeśli już wiesz dużo na temat również powinieneś znacznie skorzystać. Informacje dostępne do użytkowników Aweber są na wysokim poziomie i bardzo aktualne.

Wsparcie ze strony serwisu jest wręcz legendarne, mimo że generalnie poziom dopieszczenia wiedzowego przez autorespondery jest bardzo wysoki.

Integracja

Autoresponder sam w sobie jest wyjątkowo przydatnym, skutecznym rozwiązanie, ale jego wykorzystanie znacznie wzrasta jeśli możesz go łatwo zintegrować z innymi serwisami, czy narzędziami. Funkcjonalność Awebera daje możliwość łatwej integracji ze stroną www, Facebookiem i generalnie mediami społecznościowymi.

Aweber umożliwia także łatwą integrację w systemami CRM – np. Zendeskiem, czy Sales Force.

Możesz także łatwo zintegrować się z aplikacjami sklepowymi, takimi jak shopify, czy bigcommerce. A jeśli potrzebujesz czegoś jeszcze bardziej szytego na miarę możesz się zwrócić do Awebera i poprosić jego inżynierów o pomoc przy integracji z czymś niestandardowym. W tym celu serwis prowadzi swój dział Aweber Labs.

Raporty

Używając Awebera masz łatwy dostęp do bardzo bogatych raportów swojej działalności email marketingowej. Mowa jest zresztą nie tylko o danych, ale też ich łatwej czytelnej prezentacji (wygodny dashboard, wykresy) oraz analityce, która pozwoli ci wyciągać sedno z raportowania – wnioski do zastosowania w celu poprawy wyników kampanii.

Wady

Brak polskiej wersji językowej

Wadą z punktu widzenia polskiego użytkownika będzie brak polskiej wersji językowej.  Ale biorąc pod uwagę status angielskiego w dzisiejszym marketingu (nie tylko internetowym) , który brzmi MUST SPEAK 😉 i uniwersalność wielu pojęć e-mail marketingu brak polskiej wersji nie powinien być tak uciążliwy.

Brak wersji mobilnej

Nic dodać, nic ująć po prostu jej nie. Oczywiście uciążliwość tej funkcjonalności zależy od osobistych preferencji, chociaż generalnie praca nad newsletterami i innymi elementami e-mail marketingu najczęściej wymaga większych urządzeń i ich ekranów.

Zainteresowany założeniem konta w Aweber? Tutaj zrobisz to od razu.

 

 

 

Element Ocena
Zarządzanie kampaniami
5 stars
Zarządzanie kontaktami
5 stars
Kreacje e-mailingowe
5 stars
Integracja z innymi narzędziami
5 stars
Support i materiały edukacyjne
5 stars
Raporty i analizy
5 stars

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*